Pripoj sa k volant.tv

Video blog

Porsche na hrad! Na ten Bratislavský.

Porsche na hrade

Minulý rok sa konal na Bratislavskom hrade prvý ročník tejto podarenej akcie a tak som nemohol chýbať ani na tom druhom. Ten sa niesol v znamení 70. výročia založenia tejto automobilky pod heslom #sportscartogether. Všade samé Porsche, príjemné prostredie, pohodová atmosféra… Dúfam, že sa z tohoto stretnutia milovníkov tejto značky stane milá tradícia. Určite má na to predpoklady, pretože prostredie ak aj organizácia v podaní Porsche Fans Slovakia je na jednotku. Vidíme sa nabudúce !

Informácie o značke Porsche

Ak by vás zaujímali niektoré modely Porsche bližšie, alebo ďalšie informácie o nich, tak si môžete pozrieť aj tieto videá, ktoré som pripravil na volant.tv. Nájdete tu jednak recenzie stretnutí majiteľov tejto značky, alebo priamo ich skúsenosti s niektorými modelmi:

Martin a jeho Porsche 911 Carrera 4S 997 – skúsenosti majiteľa 911 s generáciou 997 vo verzii Carrera 4S

Porsche meeting “Burn Your F*** Tyres” – Vydarená Porsche akcia na Slovakiaringu

Toto je Porsche nebo! – Ďalší ročníkk tejto akcie majiteľov značky Porsche

Porsche Taycan je budúcnosť. Ale drahá. – elelktromobil značky Porsche vo svetovej premiére. Je Taycan budúcnosť tohto prémiového výrobcu? Je to dosť možné…

Je jazdené Porsche Cayenne 955 / 957 finančná samovražda? – Ak hľadáte jazdené prémiové SUV za dostupnú cenu, tak prvá generácia Cayenne by mohla byť cesta. Ale môže to byť aj pasca!

Lukášove Porsche 944 S – dnes už absolútna a zatiaľ nedocenená klasika od Porsche. Takže aká je vlastne 944 očami dlhoročného majiteľa?

Populárne

Zdieľaní