Pripoj sa k volant.tv

Fotenie a natáčanie videa áut, motocyklov a objektov

Rukami nám v redakcii volant.tv prejde veľa áut. A každé jedno nielen natáčame „na video“ ale aj fotíme. Prečo? Lebo nás to baví, lebo v tom vidíme zmysel a radosť hrdých majiteľov. Možno nemáte ambíciu mať svoje auto, motocykel alebo priestor na stránkach volant.tv, napriek tomu ich túžite mať zvečnené na videu alebo fotkách. A práve preto by sme vám radi ponúkli túto službu – fotografovanie automobilov či ich zachytenie na video pre súkromné účely.

Vieme vám ponúknuť tú kvalitu fotiek a videa, ktorú môžete vidieť na obrázkoch a videách okolo. Jednoducho fotenie a výsledné fotografie či video na profesionálnej úrovni. Takéto fotky môžete použiť na archiváciu do súkromného albumu, tlač (vrátane veľkoformátovej) alebo pre potreby inzercie. S kvalitnou fotografiou zaujmete rýchlejšie. Video vám príde vhod najmä ako spomienka na krásne auto, či ako darček pre blízkeho človeka.

Čím sa odlišujeme? Okrem statických fotografií robíme veľmi radi dynamické zábery s autom v pohybe, prípadne dokonca fotky „z auta do auta“, vďaka čomu získate priam časopisové zábery vášho štvorkolesového miláčika, prípadne motorky.

fotenie áut

Základný set fotenia vášho auta: od 200 EUR

V ňom je zahrnutých 15 statických fotografií interiéru a exteriéru vášho auta vo vysokom rozlíšení vrátane postprodukcie. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto fotenia (v hlavnom meste a okolí bez príplatku).

Dynamický set fotenia vášho auta: od 300 EUR

Dynamický set obsahuje až 25 fotografií, kde okrem statických záberov vyhotovíme aj dynamické zábery, ktoré zachytia prejazd auta s rozmazaným pozadím, prípadne detail práce podvozka pri jazde v zákrute, podľa dohody. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto fotenia (v hlavnom meste a okolí bez príplatku).

Magazínový set fotenia vášho auta: od 450 EUR

Magazínový set obsahuje vyše 35 fotografií, ktoré obsahujú fotky fotené z idúceho auta, dynamické zábery z prejazdov a aj statické fotografie. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto fotenia (v hlavnom meste a okolí bez príplatku).

Rozšírený set fotenia vášho auta: cena dohodou

Pre fotenie v noci, dodatočné portréty, fotenie viacerých áut alebo iné špecifické požiadavky nás prosím kontaktujte.

Video vášho auta: od 800 EUR

Ak nie je pre vás fotografia dostatočná pamiatka, ponúkame natočenie vášho auta a následné spracovanie do krátkeho videoklipu. Dĺžka klipu 1-3 minúty. Scenár a lokácia na dohode. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto natáčania (v hlavnom meste a okolí bez príplatku). Je možná kombinácia aj s fotením automobilu v rovnakom čase.

Fotenie a video priestorov: dohodou

V prípade záujmu vieme ponúknuť aj fotenie vašich priestorov (autoservis, showroom, predajňu atď) alebo zachytenie na kameru. Zdokumentujeme vaše priestory, vytvoríme ilustračné fotografie a video. Takéto fotografie či video je možné použiť na marketingové účely. V prípade záujmu o fotenie a natáčanie priestorov nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Pri fotografovaní alebo natáčaní vašich automobilov vám radi pomôžeme s výberom vhodnej lokácie. Prosím kontaktujte nás priloženým formulárom alebo mailom na info (a) volant.tv

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa