Pripoj sa k volant.tv

Fotenie a natáčanie videa áut, motocyklov a objektov

fotenia aut a motocyklov - Honda NSX NA1

Rukami nám v redakcii volant.tv prejde veľa áut. A každé jedno nielen natáčame „na video“ ale aj fotíme. Prečo? Lebo nás to baví, lebo v tom vidíme zmysel a radosť hrdých majiteľov. Možno nemáte ambíciu mať svoje auto, motocykel alebo priestor na stránkach volant.tv, napriek tomu ich túžite mať zvečnené na videu alebo fotkách. A práve preto by sme vám radi ponúkli túto službu – fotografovanie automobilov a či ich zachytenie na video pre súkromné účely.

Vieme vám ponúknuť tú kvalitu fotiek a videa, ktorú môžete vidieť na obrázkoch a videách okolo. Jednoducho fotenie a výsledné fotografie či video na profesionálnej úrovni.
Takéto fotky môžete použiť na archiváciu do súkromného albumu, tlač (vrátane veľkoformátovej) alebo pre potreby inzercie. S kvalitnou fotografiou zaujmete rýchlejšie.
Video vám príde vhod najmä ako spomienka na krásne auto, či ako darček pre blízkeho človeka.

fotenia aut a motocyklov - BMW 5 E60

Základný set fotenia vášho auta: od 200 EUR

V ňom je zahrnutých 6 fotografií interiéru a exteriéru vášho auta vo vysokom rozlíšení vrátane postprodukcie. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto fotenia (v hlavnom meste a okolí bez príplatku).

Rozšírený set fotenia vášho auta: dohodou

Rozšírený set obsahuje až 20 fotografií, grafické vyhotovenie na poster alebo veľkoformátovú tlač (do rozmeru 180×90 cm). Pre cenu rozšírého setu nás, prosím, kontaktujte.

Video vášho auta: od 800 EUR

Ak nie je pre vás fotografia dostatočná pamiatka, ponúkame natočenie vášho auta a následné spracovanie do krátkeho videoklipu. Dĺžka klipu 1-3 minúty. Scenár a lokácia na dohode. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto natáčania (v hlavnom meste a okolí bez príplatku). Je možná kombinácia aj s fotením automobilu v rovnakom čase.

Fotenie a video priestorov: dohodou

V prípade záujmu vieme ponúknuť aj fotenie vašich priestorov (autoservis, showroom, predajňu atď) alebo zachytenie na kameru. Zdokumentujeme vaše priestory, vytvoríme ilustračné fotografie a video. Takéto fotografie či video je možné použiť na marketingové účely. V prípade záujmu o fotenie a natáčanie priestorov nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Pri fotografovaní alebo natáčaní vašich automobilov vám radi pomôžme s výberom vhodnej lokácie. Prosím kontaktujte nás priloženým formulárom alebo mailom na info (a) volant.tv

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa

    Zdieľaní