Pripoj sa k volant.tv

Fotenie a natáčanie videa áut, motocyklov a objektov

fotenia aut a motocyklov - Honda NSX NA1

Rukami nám v redakcii volant.tv prejde veľa áut. A každé jedno nielen natáčame „na video“ ale aj fotíme. Prečo? Lebo nás to baví, lebo v tom vidíme zmysel a radosť hrdých majiteľov. Možno nemáte ambíciu mať svoje auto, motocykel alebo priestor na stránkach volant.tv, napriek tomu ich túžite mať zvečnené na videu alebo fotkách. A práve preto by sme vám radi ponúkli túto službu – fotografovanie automobilov a či ich zachytenie na video pre súkromné účely.

Vieme vám ponúknuť tú kvalitu fotiek a videa, ktorú môžete vidieť na obrázkoch a videách okolo. Jednoducho fotenie a výsledné fotografie či video na profesionálnej úrovni.
Takéto fotky môžete použiť na archiváciu do súkromného albumu, tlač (vrátane veľkoformátovej) alebo pre potreby inzercie. S kvalitnou fotografiou zaujmete rýchlejšie.
Video vám príde vhod najmä ako spomienka na krásne auto, či ako darček pre blízkeho človeka.

Za fotoaparátom stojí Tomáš Tkáč, jeho fotografie si môžete pozrieť aj na instagram.com/tcarpics

fotenia aut a motocyklov - BMW 5 E60

Základný set fotenia vášho auta: 85 EUR

V ňom je zahrnutých 14 fotografií interiéru a exteriéru vášho auta vo vysokom rozlíšení vrátane postprodukcie. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto fotenia (v hlavnom meste a okolí bez príplatku).

Rozšírený set fotenia vášho auta: dohodou

Rozšírený set obsahuje až 20 fotografií, grafické vyhotovenie na poster alebo veľkoformátovú tlač (do rozmeru 180×90 cm). Pre cenu rozšírého setu nás, prosím, kontaktujte.

Video vášho auta: od 200 EUR

Ak nie je pre vás fotografia dostatočná pamiatka, ponúkame natočenie vášho auta a následné spracovanie do krátkeho videoklipu. Dĺžka klipu 1-3 minúty. Scenár a lokácia na dohode. Cena nezahŕňa náklady na dopravu na miesto natáčania (v hlavnom meste a okolí bez príplatku). Je možná kombinácia aj s fotením automobilu v rovnakom čase.

Fotenie a video priestorov: dohodou

V prípade záujmu vieme ponúknuť aj fotenie vašich priestorov (autoservis, showroom, predajňu atď) alebo zachytenie na kameru. Zdokumentujeme vaše priestory, vytvoríme ilustračné fotografie a video. Takéto fotografie či video je možné použiť na marketingové účely. V prípade záujmu o fotenie a natáčanie priestorov nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Pri fotografovaní alebo natáčaní vašich automobilov vám radi pomôžme s výberom vhodnej lokácie. Prosím kontaktujte nás priloženým formulárom alebo mailom na info (a) volant.tv

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa

    Zdieľaní