Pripoj sa k volant.tv

Prenájom originálneho auta pre film, TV, videoklip, fotenie, svadby

Páči sa vám niektoré z áut na volant.tv? Z tohto zoznamu si určite vyberiete, ak potrebujete prenajať originálne auto pre váš film či video, filmovú a televíznu produkciu, videoklip, reklamu, fotenie alebo rôzne udalosti a eventy ako svadba, PR event, motoristické akcie, výstavy atď.
English version: Car rentals for film, television, commercial or events.

Každé auto je prenajímané iba s vodičom a priamo od majiteľa, alebo je doručené priamo na miesto natáčania/konania akcie. A to aj do okolitých krajín v Strednej Európe. Cena prenájmu je pre každé auto individuálna, nakoľko je stanovená majiteľom konkrétneho auta. Prenájom auta pre film, fotenie, video, svadby pre každú príležitosť.
V prípade záujmu prosíme o kontakt cez formulár alebo mailom na info (a) volant.tv

Všetky tieto autá boli predstavené buď v sérií Príbehy áut alebo vo videoblogu. Takmer všetky sú v pôvodnom dobovom stave („period correct“). Ak máte záujem o prenájom auta ktoré nie je uvedené na tomto zozname, dajte vedieť, skúsime vám také nájsť prípadne kontaktovať priamo jeho majiteľa s ponukou.

Mercedes-Benz 500 SE W126 (1979 – 1992)

Luxusná limuzína, ktorá stelesňuje to najlepšie zo sveta áut daného obdobia. Vlajková loď Západonemeckého výrobcu, ktorá bola následne nahradená ešte väčším „Mamutom“ W140/C140
Video z predstavenia tohto auta: volant.tv/petrov-mercedes-benz-500-se-w126/

Mercedes-Benz 300CE W124 (1984-1995)

Design ktorý nestárne, elegantné, štýlové a nadčasové kupé vychádzajúce z generácie W124. Navyše táto kombinácia radového šesťvalca 3.0 s automatom je výborný recept na pohodovú jazdu pre pravého gentlemana. Úžasný zachovalý stav.
Video z predstavenia tohto auta: volant.tv/martinov-mercedes-benz-300ce/

Hummer H1 (1992-2006)

Predstavovať toto auto je nosením dreva do lesa – vychádza z ostrého vojenského špeciálu Humvee a na 100% si ho s ničím nespletiete. Na ceste či vašej filmovačke alebo akcií je skrátka neprehliadnuteľný. Jedná sa o 4 miestnu verziu s pevnou strechou (bez gulometu…). Hummer H1 je originál a večná klasika.
Video z predstavenia tohto auta: volant.tv/jozefov-hummer-h1

GAZ 21 Volga (1956-1970)

Absolútna klasika v podaní Sovietskej mašiny, navyše v krásnom pôvodnom zachovalom stave. Na ceste svieti najmä v porovnaní so súčasnou automobilovou produkciou. Táto generácia bola nahradená ešte známejšou GAZ 24 Volga.
Video z predstavenia tohto auta: volant.tv/jozefova-volga-gaz-21/

Ak vlastníte zaujímavé auto, ktoré by ste radi prenajímali alebo ukázali vo videu volant.tv, neváhajte nás kontaktovať: formulárom alebo mailom na info (a) volant.tv

Zdieľaní