Pripoj sa k volant.tv

Video blog

Porsche zraz na Bratislavskom hrade

Porsche zraz na Bratislavskom hrade

Neviem komu a kedy skrsol ten nápad spraviť zraz áut značky Porsche na Bratislavskom hrade, ale bol jednoducho geniálny. Tá kombinácia sa skutočne podarila, dúfam, že sa z tohto stane každoročná akcia. Bolo sa skutočne na čo pozerať, ako keby ste na jednom mieste videli takmer kompletný prierez celou históriou modelov Porsche. To slovo takmer je dôležité, ale aj tak tu boli či už ako originál alebo vo forme podarených replík modely Porsche 356 A,  Porsche 550 Spyder, Porsche 911 (generácie 964, 993, 996, 997 a 991), Porsche Boxster či Porsche 924, 928… Jednoducho všetky vekové a cenové kategórie. Čerešničkou na torte boli Porsche 911 GT3 RS a 911R.

Informácie o značke Porsche

Ak by vás zaujímali niektoré modely Porsche bližšie, alebo ďalšie informácie o nich, tak si môžete pozrieť aj tieto videá, ktoré som pripravil na volant.tv. Nájdete tu jednak recenzie stretnutí majiteľov tejto značky, alebo priamo ich skúsenosti s niektorými modelmi:

Martin a jeho Porsche 911 Carrera 4S 997 – skúsenosti majiteľa 911 s generáciou 997 vo verzii Carrera 4S

Porsche meeting “Burn Your F*** Tyres” – Vydarená Porsche akcia na Slovakiaringu

Toto je Porsche nebo! – Ďalší ročníkk tejto akcie majiteľov značky Porsche

Porsche Taycan je budúcnosť. Ale drahá. – elelktromobil značky Porsche vo svetovej premiére. Je Taycan budúcnosť tohto prémiového výrobcu? Je to dosť možné…

Je jazdené Porsche Cayenne 955 / 957 finančná samovražda? – Ak hľadáte jazdené prémiové SUV za dostupnú cenu, tak prvá generácia Cayenne by mohla byť cesta. Ale môže to byť aj pasca!

Lukášove Porsche 944 S – dnes už absolútna a zatiaľ nedocenená klasika od Porsche. Takže aká je vlastne 944 očami dlhoročného majiteľa?

Populárne

Zdieľaní