Pripoj sa k volant.tv

Video blog

Grilujeme so starým Mercedesom

Grilujeme so starým Mercedesom

Dopredu upozorňujem, že toto video „Grilujeme so starým Mercedesom“ treba brať s nadhľadom. Jednoducho raz za čas si treba spraviť aj dobrú náladu,takže prečo nie varením? Dnes sa teda naučíte, ako chutne a zdravo variť a grilovať v aute. A to doslova. Základná otázka teda je, či sa nám to podarí…
A mimochodom, toto video NIE je sponzorované značkou Mercedes ani značkou klobás ktoré pečieme.

Kuchársky recept na varenie a grilovanie v aute

Práve čítate recept, ktorý je po prvý krát zverejnený na verejnosti. Doteraz ho poznalo len pár vyvolených, oddnes ho pozná celé Slovensko (a Česko). Takže čo potrebujete:

  • 1ks Mercedes-Benz W124 s motorom 250D
  • 1 balenie/osoba klobások podľa chuti
  • 1 rolka alobalu
  • pevnejší drôt na omotanie klobás okolo zvodov
  • súpravu na prestieranie
  • servírovacie kliešte
  • fajné vínečko

Dĺžka pečenia je približne 30 km pohodovej jazdy, ideálne ešte viac. Záleží, koľko toho chcete ugrilovať, resp koľko hladných krkov potrebujete nakŕmiť.

Nezabudnite, že mäso na grilovanie treba poriadne uchytiť priamo na zvody auta pevným drôtom. Dávajte pozor, aby ste sa nepopálili, pretože zvody sú veľmi horúce. Taktiež myslite na to, že šťava z mäsa vám môže znečistiť motorový priestor.

Ak nemáte kabínový filter, tak budete presne vedieť, až to bude správne opečené – vôňa z pokrmu totiž zahltí váš interiér a vám neostane nič iné, ako začať hľadať miesto, kam sa rozložíte. Následne počkajte a opatrne vyberte vaše menu pomocou klieští.

Ideálne servírovať s červeným vínom a prílohou. Len prosím NIKDY nešoférujte, ak ste predtým pili alkohol. Ten za volant nepatrí, NIKDY!

Fotogaléria grilovanie a varenie v aute

Pokračovať v čítaní
Pridajte komentár k článku

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čo u nás nájdete

Populárne

Zdieľaní