Pripoj sa k volant.tv

volant.tv štúdio

Samuel Naniaš: youtube kanál o autách VisioRacer ma živí už 5 rokov

Samuel Naniaš VisioRacer

Nie je nič krajšie v pracovnom živote, ako keď človeka živí to, čo ho nesmierne baví a čo je zároveň aj jeho koníček. A presne to sa Samuelovi podarilo so svojím youtube kanálom VisioRacer. Celé to začalo celkom nevinne, ale dnes sa mu venuje naplno. A čo je najlepšie, stále mu pri tom ostáva čas na ďalšie koníčky, samozrejme spojené s autami a motocyklami. V dnešom videu sa teda dozviete, aké boli začiatky a čo ho viedlo sa venovať aj automobilovej komunite.

Samuel ako petrolhead

Ak nepoznáte tento pojem, tak vedzte, že iné slovo je fanatik do áut. Má rád jazdenie, autá, techniku a všetko okolo toho. Jeho prvé auto bol Fiat Bravo HGT. Z dnešného pohľadu nie veľmi zaujímavé, avšak malo veľmi netradičný motor: 5 válec. Neskôr prešiel na zadný náhon a s výnimkou malého návratu na prednokolku už ostal tomuto smeru verný. A dnes sedlá Porsche Boxster druhej generácie po faceifte s označením 987. A ako vraví, toto je pre neho dokonalé auto.

Okrem toho sa venuje automobilovej komunite združenej pod názvom Budget Hillclimb. V nej sa združujú ľudia s podobnou láskou k autám. Aké sú jeho ďalšie plány, respektíve aké všetky autá už vlastnil, to sa dozviete v dnešom rozhovore. Ten bol natočený v D1 štúdio Senec.

Pokračovať v čítaní
Pridajte komentár k článku

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Populárne

Zdieľaní