Pripoj sa k volant.tv

volant.tv štúdio

Matúš Bajbár: neveril som, že raz budem mať Porsche

Matúš Bajbár

Matúš vlastní asi to najznámejšie Porsche 911 na Slovensku. Jeho oranžová 911 GT3 RS generácie 997 je dostatočne známa každému, kto sa pohybuje okolo áut a rád krúti volantom na kopcoch či okruhoch. Svoje auto však nedrží pod plachtou, ale užíva si ho tak, ako bolo navrhnuté – na krásnych cestách po celom Slovensku a Európe. Pozrite si jeho príbeh ako aj to, ako sa k autám dostal a aká bola jeho story s týmto Porsche 911 GT3 RS.

Roadtripy na Porsche 911 GT3 RS generácie 997

Do tohoto dňa Matúš nabehal na svojej 911ke vyše 40000 kilometrov. Drvivú väčšinu na cestách, ktoré sú ako stvorené pre túto automobilovú legendu. Je ťažké vymenovať všetky zaujímavé miesta, ale mená ako Grossglockner (Großglockner), Stelvio Pass alebo Furka Pass sú len zlomkom toho, kde bol. Na jednom však zatiaľ s týmto autom nebol a to hodlá napraviť hned ako to bude možné – Nordschleife.

V tomto rozhovore sa okrem iného dozviete aj to, ako sa k svojmu Porsche dostal, aké bolo jeho prvé auto a čím všetkým si prešiel než si splnil tento oranžový sen. Musím sa priznať, že sa neskutočne teším, ak auto robí takú obrovskú radosť ako práve Matúšovi. A ako dôkaz prikladám zopár fotiek z výletov po celej Európe. Skutočne krásne zážitky za volantom.

Rozhovor bol natočený v D1 štúdio Senec.
LED stenu zapožičal KVANT LED.

Pokračovať v čítaní
Pridajte komentár k článku

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Populárne

Zdieľaní