Ford Explorer 2 .generácie mal povesť auta zabijáka. Prečo?
Druhá generácia Ford Explorer (1995-2003 označenie UN105/150) nemala na ružiach ustlaté. Áno, prischla jej povesť zabijaka (smerom k svojej posádke…) aj keď nie úplne právom, pretože zlé auto to rozhodne nebolo. Vo svojej dobe to bolo jedno z naj SUV vôbec, ktoré šlapalo ďalej v stopách, ktoré pripravila predchádzajúca, prvá generácia (1990-1994 označovaná ako UN46).
Pozrite si celý príbeh tohto auta aj s jeho dlhoročným majiteľom Martinom. Ten nám prezradí prečo sa rozhodol práve pre toto auto a či sa nebojí jeho zlého image: