Pripoj sa k volant.tv

Video blog

Veľké veci sa dejú

Publikované

on

Projekt volant.tv robím v tomto momente už štvrtý rok. A posledných pár mesiacov, odkedy sa tomu venujem naplno, prináša naozaj veľké veci a posuny v tomto projekte. A jednu takúto vec vám chcem ukázať v dnešnom videu. A úprimne, mám z nej veľkú radosť!

Ak ste dopozerali video tak viete, že volant.tv bude mať nové, reprezentatívne priestory, ktoré bude zdielať napríklad s overenie-vozidla.sk. A v nich bude možné posunúť produkciu o veľký kus dopredu. Jednak vlastné veľké štúdio, do ktorého vojde takmer akékoľvek auto a jednak miesto, kde sa môžu stretávať petrolheadi na pokeci.

Veľké štúdio znamená, že sa bude dať natáčať v akomkoľvek počasí či ročnom období. Skrátka celoročná produkcia bez ohľadu na to, čo je vonku. Plus malé štúdio, v ktorom vieme natáčať rozhovory ako doteraz. A ako bonus, prítomnosť kameramana, ktorého som doteraz výhradne robil ja sám. Aj strihača som si robil. Aj osvetlovača. Aj produkčného. Skrátka všetko.

Držte teda palce, nech všetko postíhame v plánovanom čase, aby sa mohla začať natáčať v štúdiu čím skôr. Veď budem pravidelne informovať.

Pokračovať v čítaní
Pridajte komentár k článku

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Populárne

Zdieľaní